Počet položek: 0 0 Kč

FLOBOX Fashion Group

Oblečení značky Yakuza Premium

Co představuje značka Yakuza Premium a proč jsme se rozhodli nabídnout ji v našem obchodě s 13 letou tradicí?

Yakuza je označení pro velmi tradiční mafiánskou zločinnou organizaci jejiž název se odvozuje od součtu tří čísel nejhorší karetní kombinace hry Ojčokabu. Jde o čísla Ja (8), Ku (9) a Sa (3) - tedy Yakuza.
Možná na tuto historii lze odkázat rčení o životě s nejhůře rozdanými kartami.

V roce 2004 se dva návrháři rozhodli spojit provokaci a rebelii s napětím  obsaženými v tradičním tetování příslušníků Yakuzy a přidat notnou dávku svobody - i ti, co nemají na růžích ustláno a s životem se musí bít, protože jejich životní karty nejsou právě skvěle rozdané mají možnost projevit svůj názor a svobodmyslnost právě oblékáním. Vznikla společnost Yakuza Ink. 

To, co zaujalo na první pohled bylo naprosto špičkové zpracování materiálu kdy stejně jako tetování pod kůži se dostává barva potisku do samotné tkaniny a vláken. Kromě skvělých motivů tak fascinuje i provedení. 

V roce 2012 se majitelé po řadě neshod ve směrování značky rozcházejí a značka Yakuza Ink se dělí na Yakuza Premium a Yakuza 893.

A proč Yakuza Premium v eshopu a kamenné prodejně Etappa Alpha Shop?

Líbí se nám návaznost na Yakuzu jak si ji pamatujeme když jsme Yakuza Ink v roce 2009 zařadili do nabídky. Líbí se nám provedení, návrhy i střihy. Doporučujeme ji tak i vám.

Výběru neodpovídá žádná položka